KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12398710
nr 1239 8710
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Träd, 302/310. Signerad, daterad 1972. Motivet: 37x21
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
500 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:10:17